Ana sayfa » Steam Yaz İndirimleri – Düşük Sistem İsteyen 5 Oyun

Steam Yaz İndirimleri – Düşük Sistem İsteyen 5 Oyun

Yazar Vijacks
0 yorum
5
(1)

Steam Yaz İnidirimleri – Düşük Sistem İsteyen 5 Oyun

 Bildiğiniz üzere 25 Haziran tarihinde Steam Yaz İndirimleri başladı. Bu dönem ne kadar güzel oyunlar olsa da bazen sistemimiz kaldıramıyor. Benimde yaşadığım bu sorun için bugün size hem bilgisayar, hem de bütçe dostu 5 adet oyun önereceğim. İyi okumalar!


 

 Baldur’s Gate: Enchanted Edition

 Efsane serinin ilk oyunu. Geçenlerde ben de Baldur’s Gate: Enchanted Edition‘a başladım. Şuan yaklaşık 25 saat oynamama rağmen, oyun kendine bağımlılık yapacak seviyede sarıyor. Başlangıç yerimiz Kandilkalesi, üvey çocuğu olduğumuz soylu Gorion‘un bizi acilen istemesi ile macermıza başlıyoruz. Sonra ver elini Nakshel, Beregost derken tüm haritayı geziyorsunuz. Şu anda Steam de %50 indirim ile 15,50 TL olan bu oyunu almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Eğer oyunu severseniz ikinicisi de yine aynı fiyata satılıyor şu anda.

Baldur’s Gate

 

Don’t Starve Together

 Arkadaşlarınızla sizi sabahlatacak ve bu sürede sizi çok eğlendirecek, çizimleri de aşırı hoş bir hayatta kalma oyunudur kendisi. Oyuna Maxwell‘in sizin aklınızla oynayarak size açtırdığı portalda başlıyorsunuz. İlk başta yerden taş, çubuk ve çimen toplayarak kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. İlerledikçe kendinize yeni icatlar üretmek için Bilim makinesi yapıyorsunuz. Sonra buzdolabı, bumerang, çadır derken bosslar ile savaşıyorsunuz. Bütçe dostu olmasıyla sizlere karşı kesinlikle önerdiğim bu oyun, Steam üzerinde %66 indirim ile 8,16 TL‘ye satılıyor.

Don’t Starve Together

 

Mount and Blade: Warband

 Vee evet saatler boyunca bizi başında tutan Kalradya da bir sağdan bir sola sürükleyen yegane oyun Mount and Blade:Warband. 2010 yılında mağazalara sürülen oyunumuzun oynanışı günümüzde bile hala çok iyi. Grafikleri biraz göze batsada göz ardı edilemeyecek kadar değil. Eğer leydiler ile flörtleşmeyi, savaş yönetmeyi, köyler ile ilişki kurmayı ve bunu gibi orta çağlarda olan şeyleri yapmayı seviyorsanız bu oyun tam size göre. Şu an bu oyun Steamde %75 indirim ile 7.49 TL’ye satılıyor.

Mount and Blade: Warband

 

Victoria 2

 Strateji severler, sizi unutmadım 🙂 Paradox‘un 2010 yılının sonlarına doğru yayınladığı Victoria 2, gerçekten izlerken de oynarken de çok zevk aldığım bir oyundur. 19. yüzyılın başında seçtiğimiz bir ülkeyi yönettiğimiz bu oyunda, ülkenin ekonomisine, üretimine ve askeriyesine kadar bir çok şeyi yönetebiliyoruz. Koloni Çağı‘ndan, Birinci Dünya Savaşı ve İkinci Dünya Savaşı gibi eventler (olaylar) ile desteklemiş olduğu oynanışı gerçekten çok sürükleyici. Şu an bu oyun Steam‘de %75 indirim ile 7.75 TL‘ye satılıyor.

Victoria II

 

Darkest Dungeon

 Boş zamanlarınızı geçirebileceğiniz en iyi oyunlardan biri Darkest Dungeon‘dır. 4 kişilik bir ekip toplayıp zindanlara keşife ya da başka sebeplerden girdiğiniz bu oyunda Don’t Starve Together gibi bir son yok. Oyunun amacı kendi karakterlerinizi geliştirmek üzerine. Şu anda bu oyunun Steam‘de fiyatı %75 indirim ile 9,75 TL‘ye satılıyor.

Darkest Dungeon


Unearthed Arcana – Birlik Rahibi
Cyberpunk 2077 – Ön İnceleme

 

Steam

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir Yorum Bırakın

Şunlar da hoşunuza gidebilir