Ana sayfa » Künye

Künye

Yazar Brujah

ROLEPLAY TURK KURUCU EKİBİ

Brujah
Proje Yöneticisi
brujah@roleplayturk.net
Kraygaso
Proje Yöneticisi
kraygaso@roleplayturk.net
Bilal
Proje Yöneticisi
bilal@roleplayturk.net

ROLEPLAY TURK YÖNETİM EKİBİ

#
İletişim Sorumlusu
#
Reklam & Tanıtım Sorumlusu
#
Sosyal Medya Sorumlusu
Malkavian
Mali İşler Sorumlusu
malkavian@roleplayturk.net

İÇERİK SİTESİ EKİBİ

Thunder
Editör
thunder@roleplayturk.net
Sumimizakura
Yazar Ekip Sorumlusu
sumimizakura@roleplayturk.net
Huda
İçerik Yazarı
huda@roleplayturk.net
Kleigher
İçerik Yazarı
kleigher@roleplayturk.net
Ogrengeek
İçerik Yazarı
ogrengeek@roleplayturk.net
Bromino
İçerik Yazarı
bromino@roleplayturk.net
Vijacks
İçerik Yazarı
vijacks@roleplayturk.net
OtakuChan
İçerik Yazarı
otakuchan@roleplayturk.net
Moonglum
İçerik Yazarı
moonglum@roleplayturk.net

GELİŞTİRME EKİBİ

ParlarDeveloper
Web Geliştirici
parlardeveloper@roleplayturk.net

ALT PROJE YÖNETİM EKİBİ

Jarveus
Sunucular Platformu Yayın Sorumlusu
jarveus@roleplayturk.net
Blueman
Heat Roleplay Proje Yönetim Ekibi
blueman@roleplayturk.net

GÖRSEL İÇERİK EKİBİ

Helmantes
Canlı Yayın Sorumlusu
helmantes@roleplayturk.net

DESTEK EKİBİ

Gangrel
Grafiker / Çevirmen
gangrel@roleplayturk.net
Lasombra
Sunucular Platformu İçerik Yazarı
lasombra@roleplayturk.net